Reede 21. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Eesti Post laiendab ekspressteenust

ÄP 31. jaanuar 2006, 00:00

Eesti Posti ning Taani ja Norra ühisettevõtte Pan Nordic Logistics (PNL) vahel sõlmitava lepinguga laieneb ELS Ekspressi teenus Põhjamaadesse, muutes nii paki edastamise kiiremaks ja ka odavamaks.

Peamiselt äriklientidele mõeldud teenus võimaldab Põhjamaadesse pakkide edastamise hinda muuta keskmiselt 20-30% odavamaks ning edastamiskiirus peaks lühenema 1-3 päevale sõltuvalt sihtriigi piirkonnast. Eesti Post prognoosib selle aasta ELSi teenuste kogumahu kasvuks enam kui 30%.

"Oleme ellu viimas üht strateegilist eesmärki laiendada oma ELS ekspressteenust Põhjamaade turule," ütles Eesti Posti juhatuse esimees Peeter Raudsepp.

"Mullu Soomega sõlmitud samasisulise lepingu tulemusel kasvasid Eesti Posti vahendatavad pakivood Soomega kümme korda. Põhjamaade turu kaasamiseks on sobivaim partner PNL just laiaulatusliku logistikavõrgu ning sarnase äriklientide profiili tõttu," sõnab Raudsepp meediale saadetud pressiteates.

PNLi juhatuse esimehe Benny Rhe Hanseni hinnangul annab Eesti ja Põhjamaade vahel kiirelt kasvav postisaadetiste maht mõlemale ettevõttele võimaluse areneda suure potentsiaaliga turul.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing