Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. veebruar 2006, 08:48

Eesti Päevaleht:

Põllumajandusministri Ester Tuiksoo uus nõunik on esmaspäevast Inge Hirmo.

Mullu langes EBSi gümnaasiumist välja 24 õpilast, väljalangejate hulga vähendamiseks alustas kool lastevanemates segadust põhjustavat tasulist tugiõpet.

Homme toimuval avalikul enampakkumisel müüb Harjumaa Padise vallavalitsus Kurkse sadama paadikuuri, lainemurdja, sadamabasseini ja kai.

Veskimöldresse Nõmme parkmetsa serva kavandatud elamuehitusprojekt, mis näeb ette 14 eramu rajamist, sai eile Tallinna linnavalitsuse heakskiidu. Kui volikogu projekti heaks kiidab, kaaluvad kohalikud elanikud kohtusse minekut.

Postimees:

Loode-Eestis tuhandeid linde tapnud Eesti üks kõigi aegade suurim naftareostus sunnib valitsust kiiremas korras käsile võtma reostustõrjeküsimuse ning otsustama muu hulgas ka paljuvaieldud nn õlifondi asutamise.

Eestis müügil olevate jalatsite hinnad on Eurostati värske uuringu järgi üle Euroopa Liidu keskmise hinnataseme. Kaupmehed põhjendavad kõrgeid hindu jalatsite kvaliteedi ja kliima erinevusega.

Kinnisvarahindade ülikiire tõusu pärast muretsevad kommertspankade juhid otsivad võimalusi eluasemelaenude andmist piirata.

Eesti teadlased tunnevad järjest rohkem huvi kütuselemendi ja vesinikuenergeetika kasutamis- ning arendamisvõimaluste vastu.

Pärnu Postimees:

Andres Soonistest, kes aastatel 1999-2000 oli Pärnu linnapea ja on linnavolikogu liige, sai If Eesti Kindlustuse juhatuse esimees.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing