Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Lõppude lõpp

Lennart Beat 03. märts 2006, 00:00

Veebruar pole mitte ainult emotsionaalselt masendavaim kuu. Midagi uut ja eriliselt head polnud määratud ilmuma.

Pharrelli sooloka avaldamine lükati teadmata põhjustel alles juunisse ja sellest tulenevat piina leevendab vaid The Magic Numbersi imeline singel I See You, You See Me ja iluuisutamine Torinos.

On ka võimalus nostalgiast rõõmu tunda ja need kaks albumit kokku annavad päris hea ülevaate 2005ndal toimunust. Mõlemad kokku pandud enne maailma tähtsamate muusikapriiside jagamisi ja ega koostajad palju mööda ei põrutanud.

Grammy albumil on lausa 8 võidulugu John Legendist U2ni ning Jack Johnsonit, Rolling Stonesi ja Foo Fightersit küll kaotajateks ei nimetaks (muide, parima surround-heli eest said tähtsa kujukese Dire Straitsi Brothers In Armsi juubeliversiooni insenerid). Puudu on The White Stripes, Amerie ja Kanye West, kes kahjuks ei kaunista ka Britside kogumikku.

Inglaste endi esindus on õnneks veatu - KT Tunstall, Hard-FI, Kaiser Chiefs, Oasis, David Gray, rääkimata Gwyneth Paltrow' peika grupist ja ühest tuntud ekssõdurist.

Kes rohkem kui korra aastas end sealse popiga kurssi soovib viia, siis neile sobib NOW seeria isegi paremini. Novembris tuli juba 62. osa ja paremaid hitivalikuid pole olemas.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:37
Otsi:

Ava täpsem otsing