Äripäeva hinnang - www.ehitusabi.ee

ÄP 10. märts 2006, 00:00

foorum, hanked, ettevõtete kataloog, kasulikud viited, tööde ja materjalide pakkumised, ehitusuudised, messikalender, koolitused

Hea veebikülg, kui tarvis saada ehitusalaseid vihjeid ja kasulikke viiteid. Üheks kõige põnevamaks osaks on ehitusfoorum, milles osalemiseks peab olema registreerunud kasutaja, sest siis saab ka oma tarkusi jagada.

Muidu võib jälgida, mida küsitakse ja vastatakse ning millised teemad on kuumimad. Foorumis häirib vaid vahel ette tulev üksteise nõuannete mahategemine ja vaidlus, et kelle teadmised siis ikkagi paremad on.

Alati on üleval värsked ehitusuudised ja oluliste ehituslinkide nimekiri. Pakkumiste alt võib leida materjalide müüjate ja ka konkreetsete tööde teostajate pakkumisi. Hangete listi võib aga üles riputada oma soovi materjalide või töömeeste leidmiseks.

Lisaks võib leheküljelt leida küsitluse mõnel olulisel teemal. Paar päeva tagasi oli küsimusele, kas ehitamise kvaliteet on Eesti paranenud või halvenenud, pakkunud esimest vaid 21% ja teist tervelt 60% vastajatest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:49
Otsi:

Ava täpsem otsing