Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EPL: Kallo soovib leida Riigi Kinnisvara juhi ilma konkursita

14. märts 2006, 07:38

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) nõukogu esimees Kalev Kallo tahab firmale uue juhi leida avaliku konkursita, millega ei ole aga päri kõik nõukogu liikmed.

“Ei kommenteeri, kuidas valitakse uus juht,” ütles Kallo RKASi uue juhi otsingute kohta, lisades siiski, et avalikku konkurssi ei tule, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kallo sõnul arutatakse küsimust 11. aprilli nõukogu koosolekul. Väidetavalt on just seal plaanis uued juhtkonna liikmed ametisse kinnitada. Eesti Päevalehe andmeil ei ole poliitilistes ringkondades arutelud veel tõsiseltvõetavate RKASi juhi kandidaatideni jõudnud.

RKASi nõukogu liige, ärimees Ralf Õng peab aga avalikku konkurssi vajalikuks. “Kui Kallo tahab ise uue juhi valida, siis on see tema õigus, aga minu arvates on konkurss parim lahendus,” ütles Õng. Halvim variant oleks tema sõnul see, kui nõukogus “surutakse” poolvägisi juhiks mõni “oma mees”. “Kindlasti ei tohiks uus juht olla poliitik,” ütles Õng.

Kolm RKASi juhatuse liiget viiest – juhatuse esimees Tiit Ottis ning liikmed Roman Koslov ja Heiki Puusaare – lahkuvad aprilli lõpust.

Veel hiljaaegu räägiti Eesti Loto eksjuhist Monika Salust kui võimalikust Ottise mantlipärijast, kuid Salu kinnitas huvi puudumist selle ametiposti vastu.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing