Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. märts 2006, 08:28

Eesti Päevaleht:

President Lennart Meri matusepäeval, 26. märtsil saabub Tallinna arvukalt riigitegelasi ja poliitikuid üle maailma, et avaldada austust lahkunud suurmehele.

Jaanuaris peaminister Andrus Ansipile ja majandusminister Edgar Savisaarele õlifondi loomise asjus alla jäänud keskkonnaminister Villu Reiljan on tänaseks lati alla lasknud – iga Eesti sadamat läbivat naftatonni maksustaks ta viie krooni asemel kahe krooniga.

Vastupidiselt kaks aastat tagasi eestlasi araabimaadesse stjuardessideks värvanud Gulf Airile kinnitab peagi Tallinnas lennukiteenindajate avatud uste päeva korraldav Emirates, et asjaolu, kas nende tulevane töötaja on abielus või laste ema, ei mängi värbamisel rolli.

Narva linnal raha, et korda teha avariilises seisukorras olev üle Narva jõe viiv sild, mida mööda kulgevad kõrvalised kaablid ja transiitvõrgud.

Ärileht:

Andres Sutt, Margus Kangur, Aivar Tuulberg ja Toomas Kõuhkna ehitavad Pärnu jõe kaldale hiigelsuurt elamurajooni.

Jüri Mõis ja Hannes Tamjärv on loonud firma Freenergy ja pürivad sellega börsile. See ettevõte peaks Eesti kapitali toel sirguma tuuleenergia tootmise lipulaevaks Eestis.

Postimees:

Välisministeeriumi ja Estonia teatri vaheline Teatri väljak võiks saada Lennart Meri nime ja seal võiks seista tema ausammas – see on välisministeeriumi nägemus, kuidas mälestada eile lahkunud suurt riigimeest.

Eile kella 18 paiku Mustamäel Kadaka, Tammsaare ja Ehitajate tee ristmiku ääres lõhkenud poole meetri jämedune veetoru uputas nii ristmiku, kõrvaloleva Kadaka Selveri parkla kui ka Neste bensiinijaama ümbruse.

Hansapangast tuntud ärimees Andres Liinat avab peagi Eesti esimese online-reisibüroo, kust saab broneerida korraga kõike – piletitest kuni majutuseni välja.

Pärnu Postimees:

Pärnus Metsa tänaval asuva kasutatud riiete kaupluse Humana juhataja Heli Kivimäe pettis oma tööandjat, asutades juhataja ameti kõrvalt konkureerivad riidekauplused, kus kasutas Humana inventari ja töötajaid.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing