Sakala: Viljandi kavandab taas jäähalli

17. märts 2006, 08:10

Viljandi linnapea, kohalike ettevõtjate ning hokiliidu juhi ühisel nõul ja jõul võib vahepeal unarusse vajunud jäähalli idee lõpuks siiski teoks saada.

Sel nädalal arutas linnapea Peep Aru jäähalli rajamist koos ettevõtja Illimar Toomi ja jäähokiliidu presidendi Priit Vilbaga, kirjutab Sakala.

Aktsiaseltsi Toom Tekstiil juhatuse esimees Illimar Toom ütles, et jäähall tuleb kindlasti. 'Küsimus on aga selles, millal see tuleb,' lausus ta.

Toom nentis, et jäähalli ehitamine osutub võimalikuks, kui kohalikud ärimehed asjale õla alla panevad.

'Praegu on juttu olnud neist üksikutega, aga teema tuleb laialt üles võtta. Omal ajal sai sel moel ka tennisehall püsti pandud,' lausus ta. 'Toom Tekstiil annab jäähalli tarvis kindlasti oma panuse, kui teised kaasa tulevad.'

Tekstiilifirma juht tunnustas samas, et jäähalli rajamine pole pelgalt ärimeeste ja hokiliidu soov, vaid ka Viljandi on linnapea isikus initsiatiivi üles näidanud, võttes temaga ühendust.

Linnapea Peep Aru kinnitas, et linn on jäähalli rajamisest huvitatud. «Nii kui Viljandis võim vahetus, asusime suhteid soojendama,» lausus ta.

Siiski ei saa linnapea sõnul praegu veel midagi kindlat lubada. 'Jätkame läbirääkimisi,' nentis ta. 'Teine pool on käinud välja ideid ja võimalusi ning esitanud esialgse äriplaani, aga linn pole jõudnud seda veel analüüsida. Kohtume uuesti aprillis, ehk saab siis asja selgemaks.'

Lihtsamast uisuplatsist jäähalliks sirguv ehitis kerkib Aru sõnul ilmselt tervisekeskuse taha kunagisse õunapuuaeda. Linn koostab praegu turuplatsi piirkonna detailplaneeringut ja jäähall on kavandatud just õunapuuaeda.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing