Compukool sobib ka firmadele

Indrek Kald 21. märts 2006, 00:00

IT Koolitus avas märtsis alg- ja kesktaseme arvutikasutajatele mõeldud Compukooli. Osa koolitustest sobivad jätkuks Vaata Maailma varasemale arvutikoolitustele. Koolitused sobivad nii eraisikutele kui ka väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Compukool on hea lahendus neile, kes vajavad rohkem teadmisi parandamaks oma võimalusi tööturul konkureerimiseks või soovivad paremini ära kasutada oma kodutehnika võimalusi, ütles Compukooli projektijuht Evelin Allikmäe.

Compukool pakub näiteks arvutikasutaja põhiõpet, kursust edasijõudnule, tabeltöötlust Exceliga, tekstitöötlust Wordiga, tutvustab PowerPointi. Eestis uudne on eraisikutele suunatud kodukasutaja koolitus, mis annab ülevaate koduarvuti võimalustest - CD-plaatide kirjutamisest ja ID-kaardi kasutamisest arvuti ühendamiseni muu kodutehnikaga. Lisaks Microsofti platvormile on koolituskavas ka Open Office'i koolitused. Ühe- ja kahepäevaseid koolitusi viiakse läbi Tallinnas ja maakondades.

IT Kolledž ei nõua enam kolme riigieksami sooritamist, soovides muuta IT erialad atraktiivsemaks senisest suuremale hulgale sisseastujatele.

Tänavu arvestatakse IT Kolledžisse sisseastumisel keskhariduse keskmist hinnet. Eestis on sadu arvutihuvilisi noori ja sel alal töötavaid spetsialiste, kes pole kõrgkooli astunud, sest neil puuduvad nõutud riigieksami hinded, selgitas kolledži rektor Kalle Tammemäe.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:11
Otsi:

Ava täpsem otsing