Linn müüb Ehitajate tee kinnistut alghinnaga 4,4 mln krooni

Gert D. Hankewitz 21. märts 2006, 09:01

Tallinna Linnavalitsus kavatseb homme esitada otsuse eelnõu Ehitajate tee 128 kinnistu müügiks avalikul kirjalikul enampakkumisel alghinnaga 4,4 mln krooni.

Ehitajate tee 128 kinnistu asub Haabersti linnaosas Veskimetsa asumis Väike-Õismäele viiva ringtee läheduses ning paikneb vahetult Ehitajate tee ääres. Lähedusse jääb Tallinna Loomaaed ja autoparkla. Juurdepääs kinnistule on Ehitajate teelt.

Kommunikatsioonitrassideta ja tehnovõrkudeta kinnistu on nelinurkne, tasase reljeefiga ning kaetud loodusliku rohumaaga, piirnedes ühest küljest hoonestatud kinnistuga, teisest küljest hoonestamata kinnistuga ning kolmandast küljest Tallinna Loomaiaga. Kinnistu on kolmest küljest piiratud võrkaiaga. Kõrghaljastus kinnistul puudub. “Ehitajate tee ja Tallinna Loomaaia vahelise maa-ala detailplaneeringu kohaselt on Ehitajate tee 128 asuva kinnistu pindalast lubatud täis ehitada kuni 20 % ja kinnistule on võimalus ehitada üks ühekorruseline hoone,” ütles abilinnapea Taavi Aas ja lisas, et vastavalt AS Arco Vara Kinnisvarabüroo eksperthinnangule on kinnistu turuväärtuseks 4 400 000 krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing