East Capitali Balti esindust asub juhtima Gert Tiivas

Annika Matson 23. märts 2006, 00:00

"Balti esinduse avamine kinnitab East Capitali kava olla selle kiirelt kasvava piirkonna juhtiv portfelliinvestor ja varahaldaja. Mul on väga hea meel, et Gert Tiivas asub meie esindust juhtima, tuues kaasa oma laialdased kogemused Balti kapitaliturgudest," ütles pressiteates firma asutaja ja üks omanikke Peter Elam Hakansson.

East Capital on siinsetesse ettevõtetesse investeerinud juba pikki aastaid ning näidanud oma investoritele väga head tootlikkust. "Mul on hea meel uus töö vastu võtta ning ühineda East Capitali ülimalt innovaatilise ja professionaalse meeskonnaga," lisas Tiivas.

Tiivase sõnul saab Tallinnas asuva esinduse peamiseks ülesandeks kinnisvarafondide arendamine.

East Capital lõi koos Arco Varaga eelmisel aastal ühisettevõtte, mis haldab Balti üht suuremat kinnisvarafondi suurusega 55 miljonit eurot (860,6 mln kr).

Lisaks on kavas registreerida Eestis East Capitali aktsiafondid, et neid Eesti erainvestoritele pakkuma hakata.

Tiivasel on 10aastane kogemus finantssektoris. Viimati vastutas ta Skandinaavia ja Balti börse ühendavas OMXis arenevatele turgudele laienemise eest.

Enne seda on Tiivas töötanud Tallinna börsi juhatuse esimehe ning seejärel Balti turgude juhina, olles vastutav Balti riikide börside ühendamise eest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:51
Otsi:

Ava täpsem otsing