Eesti trügib Vene turule

Marta Piigli 27. märts 2006, 00:00

Vene toiduainete jaekaubanduse turg on üks dünaamilisemalt arenevaid ja pakub Eestile tohutuid võimalusi. Selles veendusid Eesti ettevõtjad 13.-17. veebruaril Moskvas toimunud rahvusvahelisel toidumessil ProdExpo 2006.

Muu seas korraldas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) koos põllumajandusministeeriumi ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega messi raames ka Eesti-Vene ärikontaktipäeva.

Venemaa praegune sotsiaalne, poliitiline ja majanduslik situatsioon on Eesti jaoks väga soodne ja logistilise lisaväärtuse pakub Eestile hea asukoht Venemaa naabrina.

Moskvas toimunud arvult 13. ProdExpo 2006 on Vene ja Ida-Euroopa suurim rahvusvaheline toiduainetööstuse mess, kus sel aastal oli osalejaid rohkem kui 1400 firmat 61 riigist. Eesti ettevõtete huvi oli messi käigus tutvuda Moskva turu ootuste ja võimalustega ning luua otsekontakte kaubanduse esindajatega. Kontaktipäev oli meie ettevõtetele aga parim võimalus tutvustada oma toodangut otse otsustajatele.

Järgmine Vene-suunaline mess, kus EPKK Eesti ettevõtete ühisstendi korraldab, on 10.-13. aprillil Peterburis toimuv toidumess Interfood.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing