Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kuukiri Juhtimine soovitab

ÄP 27. märts 2006, 00:00

Müügileping

Justiitsministeeriumi asekantsleri Urmas Volensi kirjutatud raamat on suunatud neile, kelle jaoks on lepingute sõlmimine ja täitmine igapäevane tegevus. "Müügileping" aitab pöörata tähelepanu lepingutega seotud õiguslikele küsimustele, nendega kaasnevatele riskidele ja riskide maandamise võimalustele.

Valimik õigusakte 2005/2006

Enam kui poolesajast töösuhteid reguleerivast õigusaktist on valimikku koondatud kaheksateist. Kasutamise hõlbustamiseks on valimikule lisatud märksõnaline sisujuht.

Firmapidu. Kuidas korraldada õnnestunud üritust?

"Firmapidu" on esimene eestikeelne raamat, mis käsitleb tervikuna pidude ja ürituste korraldamist - alates sellest, kuidas leida tähistamist vääriva jaoks hea ja värske idee. Vaadatakse, kuidas koostada briifi, moodustada meeskonda ja leida õigeid koostööpartnereid, valida esinejaid ja sobivaid ruume.

500 kuulsamat kaubamärki

Selles teatmeteoses on lood maailma kõige tuntumatest ja edukamatest kaubamärkidest alates esimeste eraettevõtete tekkimisest 18. sajandi lõpus. Lugejani on toodud kaubamärkide asutajad, geograafiline päritolu, nime tähendus ja arengulugu.

Karaokekapitalism. Juhtimine inimkonna hüvanguks

Raamat on järg rahvusvahelisele menukile "Pöörane äri". Nüüd tulevad autorid välja uue manifestiga selle kohta, kuidas lüüa läbi maailmas, kus valitseb karaokekapitalism - keskkond, kus jäljendamine on muutunud normiks.

Sissejuhatus majandusteooriasse

Õpikus käsitletakse rahvamajandusõpetust mitmest vaatepunktist: antakse ülevaade erinevatest käsitlustest ja meetoditest, käsitletakse majandussubjekti käitumise seaduspärasusi ning vaadeldakse turumajanduse tasakaalustamise tingimusi.

Äriseadustik

Muudatuste ja täiendustega äriseadustiku tekst on toodud seisuga 1. jaanuar 2006. Raamatule on lisatud märksõnaline sisujuht.

Maksuviidad (vene keeles)

Eesti keeles on populaarne kogumik "Maksuviidad" ilmunud juba neli aastat, 2006. aastal on esimest korda võimalik huvilistel end maksuteemaga kursis hoida ka vene keeles. Venekeelne väljaanne on tõlge eestikeelsest raamatust "Maksuviidad 2006".

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:11
Otsi:

Ava täpsem otsing