Bravocomi m-parkimine käivitub ka EuroParki aladel

28. märts 2006, 10:22

Alates 3. aprillist saavad mobiilside teenusoperaatori Bravocom kliendid kasutada m-parkimist ka EuroParki teenustsoonides.

EuroPark opereerib täna kümmet parklat Tallinna kesk- ja vanalinnas, mis asuvad eelkõige hotellide ja kaubanduskeskuste vahetus läheduses.

Bravocomi m-parkimise teenus toimib EuroParki parklates samamoodi kui mujal. Endiselt saab parkimistoiminguid teha nii SMS-i kui ka helistamise teel, samaks jäävad ka teenusnumbrid. Parkimistariifid on kehtestatud vastavalt parkimistsoonile.

Infot parkimistsoonide ja tariifide kohta saab <#EuroParki kodulehelt=http://www.europark.ee> või <#Bravocomi kodulehelt=http://www.bravo.ee>

Lisaks Bravocomi klientidele on EuroPark parklates m-parkimise teenus avatud EMT klientidele.

Bravocomi m-parkimise teenus toimib lisaks EuroParkile jätkuvalt Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi ja Kuressaare kõikidel omavalitsuste poolt korraldatava tasulise parkimise aladel. Bravocom arendas m-parkimise süsteemi välja 2005.a. alguses ning investeeris selleks üle miljoni krooni.

Bravocom on Eesti esimene mobiilside teenusoperaator ja Eesti ainus 100-protsendiliselt kohalikul kapitalil põhinev mobiilioperaator. Ettevõte pakub lepingulist teenust Bravocomi ja kõnekaarditeenust Zorro kaubamärgi all. Bravocomi mobiiliteenuste leviala hõlmab 99% Eesti elanikest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing