Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. märts 2006, 08:33

Eesti Päevaleht:

Otepää loodusparki Marguse ojale tiigi rajamiseks antud ehitusluba on tühistatud ning praegu hinnatakse tagantjärele keskkonnamõjusid.

Tallinna lennujaama nõukogu koguneb täna koosolekule, kus tuleb arutusele ka lennujaama lahkunud presidendi Lennart Meri järgi ümber nimetamine.

Saare maavalitsus võttis piirivalve lennusalgalt Ruhnu lendude pakkumise. Maavalitsus peab praegu läbirääkimisi ka lennufirmaga Pakker Avio, kelle riigihankel neljaks aastaks tehtud pakkumist komisjon hiljuti ei kvalifitseerinud.

Riigile kuuluva äriühingu AS Eesti Viljasalv avalikule kirjalikule enampakkumisele saabus pakkumisi viielt ettevõttelt. Ühe pakkuja, OÜ Barnaby taga on Urmas Sõõrumaa.

Ärileht:

Tõnis Haavel, Peeter Rebane ja Ilmar Kompus laiendavad meelelahutusäri Balti riikidest välja.

Saaremaa Laevakompanii omanik Vjatšeslav Leedo kavandab mesinduskeskust.

Postimees:

Tallinna volikogu Res Publica liige Oleg Rebane üritas ära osta üht Keskerakonna linnavolinikku, et too aitaks täna linnapead umbusaldada, väidab ajaleht Kesknädal, tuginedes kohtumise salalindistusele.

Kui seni on kinnisvarafirmad välistanud peatse hinnalanguse Tallinna korteriturul, siis nüüd tunnistavad nad, et pealinna magalates, nagu näiteks Lasnamäel, on hinnalangus võimalik.

Maksu- ja tolliameti vastse juhi Enriko Aava hinnangul pole maksupettusi võimalik lõplikult välja juurida ja vahele võetakse eelkõige suuremaid tegijaid. Ta lubab aga ameti hoida suletuna, et sealt maksusaladusi välja ei tilguks.

Algul häirisid Tartu Kaubamajas jõlkuvad lapsed kaubamaja töötajaid, siis hakkasid nurisema rentnikud, viimaks ka kliendid. Kaubakeskuse esindajad istusid koos politseiga maha, et panna laste huligaanitsemisele piir.

SL Õhtuleht:

Lennufirma Airest postilennuk läks põlema esmaspäeva öösel. Leegid pääsesid valla siis, kui lennukis töötas puhur.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnapea Mart Viisitamm lubas selle nädala jooksul otsustada, kas taastusravikeskuse Sõprus juhtimisvigade uurimiseks tehakse avaldus politseile või esitatakse nõue firma endise juhataja Meeme Veissoni vastu.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing