Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

'Georgi' DVD linnahallis esitlemisel

Christel Karits 31. märts 2006, 00:00

Kellel jäi läinud aasta lõpus muusikaline lavastus "Georg" nägemata või need, kes tahaksid saadud elamust elustada, võivad 1. või 2. aprillil seada sammud Tallinna Linnahalli, kus toimuvad muusikalise lavastuse "Georg" DVD esitluskontserdid.

Korraldajate sõnul on hetkel pileteid saada veel kõigile kolmele kontserdile.

Samal päeval jõuab Urmas Vadi muusikaline etendus ka videokassetina müügile.

Kontserdil kõlavad Marko Matvere, Liisi Koiksoni, Kaire Vilgatsi ja teiste armastatud muusikalisolistide esituses parimad laulud lavastusest "Georg". Esitatakse ka tuntud laule Smithbridge Productionsi varasematest muusikalidest ning tutvustatakse sel sügisel esietenduvat muusikali "Fame".

Külalisesinejatena teevad kaasa Jassi Zahharov, Nele-Liis Vaiksoo, samuti muusikalikoor ning XXI Sajandi Orkester Erki Pehki dirigeerimisel.

Ainulaadse ettevõtmisena on Smithbridge Productions andnud publikule võimaluse valida välja veel puuduvad osatäitjad saabuval sügisel esietenduvasse muusikali. Kõik kolmandasse vooru pääsenud 90 artisti astuvad kontserdil üles ühisnumbriga muusikalist "Fame".

Osalejatel on rinnas number ning saalisolijad saavad anda esinemise lõppedes hääle oma lemmikule. Viis enim publikuhääli saanud artisti pääseb automaatselt muusikali "Fame" trupi liikmeks.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:38
Otsi:

Ava täpsem otsing