Päikesenaise ilusaladused

Signe Lahtein 05. aprill 2006, 00:00

Ilukulutuste jutu alustuseks teatab Krista, et tegelikult pole tal kammigi. "Ma ei käi kosmeetikaletis purkidelt-pudelitelt silte lugemas, ma ei viitsiks seda iialgi teha! Õnneks on mul tänu oma ametile pidevalt info olemas," kinnitab ta ja lisab, et näiteks rõivapoodides ringituulamist ta lausa vihkab. "Mu suurim unistus on personal shopper!" lõkerdab ta.

Krista on end oskuslikult ümbritsenud iluinimestega, keda pimesi usaldada võib. Riided soovitab selga rõivapoe omanikust sugulane Inge, ihumassöör Külli aimab seitsmenda meelega, millal Krista kaelasooned hakkavad stressi langema, ja juuksur Gudrunil on alati, kui Krista tuleb, värsked ideed olemas.

"Olin nooremana väga allergiline ning pealegi pianist, kes pikki punaseid küüsi kanda ei saanud. Kuna mu sõrmeküüned ongi sellest saati kehvakesed, pööran kogu oma tähelepanu varvastele," avaldab Krista järgmise nõrkuse ja vaatab hellalt oma täiuslikult pediküüritud varbaid. Krista on elanud kümme aastat Ameerikas ja töötanud prestiižikas iluravikliinikus otse uhkel 5. avenüül. Poolteist aastat tagasi lasi ta seal oma otsmikusse 600 dollari eest kurikuulsat Botoxit süstida. "Kardetakse, et pärast seda kaob miimika ära. Aga ma võin küll öelda, et ei hooligi laubamiimikast!" kinnitab Krista lõbusalt ja uurib juba, kui palju samalaadse süsti tegemine Eestis maksab. Kui rahakott võimaldab, kavatseb ta protseduuri sedamaid korrata.

Seniks hellitab ta oma nägu värske avastusega - Darphini näokreemiga Fibrogene Cr?me. Mitte just odavaim, aga ühest potsikust jätkub neljaks kuni viieks kuuks. Veel kasutab ta sama firma puhastusgeeli Gel Mousse Exfoliant (450 kr). "Aga praegu hoolitsen ma näonahast hoopis hoolikamalt oma ripsmete eest. Avastasin just Talika kasvatava ripsmehoolduse, mida nüüd igal õhtul ripsmetesse harjan. Super tunne!" kiidab Krista.

Ehkki muus osas üliemotsionaalne, on Krista kord meeldima hakanud ilutoodete osas väga konservatiivne. Nii on ta juba aastaid truu Lanc?me'i ripsmetušile Hypnose ja Stella McCartney parfüümile Stella. Viimasele astub Gucci Envy küll juba jõudsalt kandadele. Võrratuid lokke - Krista kaubamärki! - hoiab ohjes Sebastiani Texturizer (350 kr), mis on samuti juba aastaid tema iluarsenali kuulunud. "See on lokilistele nr 1! Soovitan kõigile!"

Krista on absoluutne vannisõltlane. Tema päev algab kohvitassiga kuumas vannis ja lõpeb sealsamas, küll ilma kohvita. Seetõttu on tal kõikvõimalikke vannisoolasid, -vahtusid, -õlisid ja -pärleid terve suur korvitäis. Viimane lemmik on Oriflame'i Milk&Honey vannipärlid.

Dekoratiivkosmeetikat on Kristal enda hinnangul vähe, aga siingi pole midagi juhuslikku: Revloni Pearl Plum huuleläiget (130 kr) peab ta Eestimaal saadaolevatest parimaks. Darphini päikesepuuder oma uhkes kuldses karbis on aga taas üks viimase kuu superleide.

"Ma olen hästi mugav ja nii on mulle kõik liigsed iluliigutused tegelikult üsna vastumeelt. Aga mul on õnnestunud leida inimesed ja vahendid, kes teevad mu elu selles osas nii lihtsaks kui võimalik," tõdeb Krista.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:12
Otsi:

Ava täpsem otsing