Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

BeautifulPeople.net: online-suhtluse turul lähitulevikus konkurents kasvab

05. aprill 2006, 11:37

Rahvusvahelise online suhtlusteenuste pakkuja BeautifulPeople.net Balti tegevjuhi Dag Kirsebomi hinnangul on Eestis oodata konkurentsi teravnemist.

Seda just kuna siinse turu vastu hakkavad huvi tundma ka globaalsed teenusepakkujad.

“Rate.ee on olnud Eestis siiani väga edukas, kuid kuna kõikjal maailmas muutub konkurents online-suhtlusteenuste osas tugevamaks, tuleb edu tagamiseks suurendada investeeringuid turundusse. Riigipiirid ei ole online-teenuste laiendamisel suureks takistuseks, mistõttu kasvab lähiajal rahvusvaheliste juhtivate teenusepakkujate surve Balti riikides. Rahvusvahelistel brändidel on aga selles valdkonnas selged konkurentsieelised,” ütles Dag Kirsebom.

BeautifulPeople.net on rahvusvaheline online suhtlusklubi, millega on maailmas liitunud üle 43 000 inimese. Siiani on portaal on avatud Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides, Saksamaal, Rootsis, Taanis, Itaalias, Hispaanias ja Singapuris. Lähiajal avab BeautifulPeople.net oma portaali ka Balti riikides. Eestist on projekti testfaasis BeautifulPeople.net’iga liitunud üle 200 inimese ja liikmeks kandideerijaid on üle 600.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing