Sting esineb juulis koos pojaga Tallinnas

06. aprill 2006, 08:04

BDG toob 28. juulil Tallinnasse maailmakuulsa muusiku Stingi. Kontserti Saku Suurhallis alustab Stingi poeg Joe Sumner oma bändiga Fiction Plane.

Piletid Stingi ja poja kontserdile tulevad müügile üle Eesti esmaspäeval, 10. aprillil täpselt kell 10:00 hommikul.

Maailma üks tuntumaid meesartiste jõuab Tallinnasse oma Euroopa turnee Broken Music Tour raames. Broken Music Tour’il mängib Sting lisaks laulule basskitarri, kitarre mängivad tema kauaaegne sõber Dominic Miller ja Lyle Workman, trummidel on Abe Laboriel Jr.

Stingi soojendusesinejaks tuuril on tema poja Joe Stumneri bänd Fiction Plane. Peale positiivset tagasisidet Ameerika tuuri soojendajana, on ka Euroopa publikul võimalik näha värsket Briti alternatiiv-rockbändi. Ehkki Fiction Plane muusikaliseks eeskujuks peetakse bändi The Police, nimetavad nad ise oma suurimaks mõjutajaks ansamblit U2, aga ka Nirvanat ja Smashing Pumpkinsit. Nende sõnum on aga märksa küünilisem, tumedam, melanhoolsem ja rohkem maailmavalust kantud. Fiction Plane debüütalbum “Everything Will Never Be OK” ilmus 2003 aastal. (www.fictionplane.co.uk )

Piletid hinnaga alates 695 kroonist Stingi 28. juuli kontserdile Tallinnas, Saku Suurhallis tulevad müügile esmaspäeval, 10. aprillil kell 10:00 kõikides Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing