Ülevaade tänastest ajalehtedest

17. aprill 2006, 08:23

Eesti Päevaleht:

Noorte seas maad võtnud joomarlust aitaks sotsiaalministeeriumi hinnangul piirata see, kui riigikogu teeks aastas neli päeva alkoholivabaks, keelustaks vägijookide müügi bensiinijaamades ja spordiplatsidel ning vabastaks tele-eetri napsureklaamist.

Aprilli algul avatud laevaliin Lätist Rootsi on osutunud menukaks, kinnitab ASi Tallink Grupp müügi- ja turundusdirektor Peter Roose. Aprillis on tema sõnul kõik kohad praktiliselt välja müüdud.

Harjumaa veterinaarkeskuse peaspetsialist Andres Tuvi kinnitas, et kõik viimati Talleggist võetud proovid on salmonelloosibakterist puhtad.

Tallinna abilinnapea Kalev Kallo kritiseeris neljapäeval toimunud kesklinna visioonikonverentsil talle alluvas linnaplaneerimise ametis loodavat kõrghoonete teemaplaneeringut, sest see lubab vaid 130meetriseid hooneid.

Postimees:

'Tegutsevad väljapressijad. Euroopas äri ajavad ettevõtjad, registreerige kohe oma firma domeen internetis aadressiga .eu, sest muidu pakub pätt seda sulle kallilt müüa.' Sellise sisuga ringkiri hakkas möödunud esmaspäeval SMSi teel välgukiirusel levima ärimeeste ja -naiste seas.

SEB Ühispanga tellimusel käivad müügimehed mööda koole, kaasas taotlusblanketid ja digikaamera, et saada uusi kasutajaid ISIC-kaardi ja pangakaardi hübriidile.

Helsingi lähedal meres hulpiv jääsupp on sundinud kiirlaevade liikluse algust Eesti ja Soome vahel jätkuvalt edasi lükkama, praegu plaanivad kiirlaevafirmad teha esimese reisi 27. aprillil.

Riik nõuab, et euro oleks arveldusühikuks, milles kaupmehed hindu arvestavad ja ettevõtjad aktsiakapitali suurust arvutavad, samas on pooled Eesti elanikud euro kasutuselevõtu vastu.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing