Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Arco Vara: me ei kavatse Olümpia vastaskruntide arendamist takistada

18. aprill 2006, 14:59

Olümpia vastaskruntide eest ligi kolmandiku vähem pakkunud Arco Vara ja Linstow ühisettevõte on Arco Vara kinnitusel avatud läbirääkimisteks ja koostööks.

Arco Vara ja Linstow ühispakkumine kolme Tallinna linnale kuuluva Olümpia hotelli vastaskrundi omandamiseks oli 405 miljonit krooni. Viktor Levada firma OÜ Meridiaane võitis kirjaliku enampakkumise 596 miljoni krooniga.

Arco Investeeringute AS juhatuse esimees Veiko Pedosk kommenteeris enampakkumisel kujunenud ligi 600 miljoni kroonist hinda: ?Kuna tegemist on Tallinna kesklinnas sisuliselt viimase piirkonnaga, kus terviklikuks ja suuremahuliseks arendustegevuseks ruumi, siis võib neid krunte ka hindamatuteks pidada.?

Pedoski sõnul sõltus kõik pakkuja võimalustest ja kujunenud hind vastab seega kruntide väärtusele. ?Arco Vara on kindlasti avatud läbirääkimistele ja koostööle ning ei kavatse muutuda takistuseks omandatud kruntide arendamisel,? lisas Pedosk. ?Täpsemalt on selgitusi hetkel veel raske anda, kuna enampakkumine alles lõppes.?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing