Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Trepi saab ise osadest kokku panna

Siim Sultson 02. mai 2006, 00:00

Valmis treppe tehakse erinevatest puuliikidest. Materjalideks on mänd, saar, tamm ja pöök. Selliste treppide tugev konstruktsioon tagab nende pika kasutusea ja väldib kriuksumise tekkimist.

Trepid väljastatakse tarbijale ilma välisviimistluseta ja osade kaupa pakituna. Viimistluseks on soovitav parketilakk, millega tuleb trepp katta kaks kuni kolm korda.

Trepid pannakse kokku pakendis oleva juhendi järgi.

Thermokubi ei ole erinevalt tavalisest müüritisest vaja enam täiendavalt soojustada. See on ehitussüsteem, mis loodi vastamaks isolatsiooni kvaliteedi, tugevuse, turvalisuse ja ergonoomia kõrgetele nõudmistele.

Thermokubi ehitussüsteemi kasutatakse ehituse tarindi tugikarkassina nii maa all kui ka peal. Seda ehitussüsteemi toodetakse EPSi vormitootena ning ta on samaaegselt nii betoonivorm kui ka soojusisolatsioon.

Thermokubi-ehitis pannakse kokku nagu Lego ja täidetakse seejärel betooniga. Selline tarind annab tugeva ehitise, mis on juba kaetud soojusisolatsiooniga.

Thermokub vähendab ehitamise aega ja välistab raskustega töötamise (keskmine mass on 5,5 kg/m"). Thermokubi ehitussüsteemiga saab kasutada erinevaid välisviimistlusmaterjale, nagu krohv, tellis või viimistluspaneelid.

Thermokub võimaldab soodsa hinnaga ülihead isolatsiooni ja kiiret ehitamist, mille tulemuseks on maja, kus on mugav elada ning mille küttekulud on minimaalsed.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:14
Otsi:

Ava täpsem otsing