Börsiülevaade: Kaubamajalt mõõdukas tõus

05. mai 2006, 15:18

Eile dividendide maksmise ja fondiemissiooni uudisest teatanud Tallinna Kaubamaja aktsia tõusis täna 3,7%, tasemeni 20,51 eurot (320,91 kroonini).

Tõus protsentuaalselt igati muljetavaldav aga veidi pikema aktsiahinna graafiku juures mitte eriti silmatorkav, kuna alles möödunud nädalal kaubeldi aktsiaga 21 euro (328,58 krooni) all.

Jaekaubanduskontsern teatas eile pärast turu sulgemist, et maksab esimest korda pärast kolme aasta pikkust pausi dividende ja korraldab fondiemissiooni, lastes iga aktsia kohta välja viie uut. Nii fondiemissioon kui ka dividendide saamiseks on vaja olla aktsionäride nimekirjas 13. juunil.
Enne seda tuleb vastavad otsused loomulikult aktsionäride poolt koosolekul ära kinnitada. See ei tekita aga kindlasti mingit probleemi, kuna üle kahe kolmandiku aktsiatest kuulub NG Investeeringutele.

Tõenäoliselt hoiab uudis aktsiat tugeva veel mitmeid päevi. Uue impulsi võib aktsia saada pärast esimese kvartali tulemuste avaldamist ning loomulikult siis, kui investorid endale uued aktsiad kontodele saavad.

Baltika avaldas täna oma igakuised müügitulemused.
Rõivamüügikontserni viimase kuu müügikasv ulatus 23 protsendini, ühtides täpselt aasta esimese nelja kuu müügikasvuga.
Baltika aktsiatega kaubeldi täna passiivselt. Väärtpaber sulgus 14,55 eurol (227,66 kroonil) ehk eilsega samal tasemel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing