Playtech Estonia pakub uute töötajate leidmiseks tasuta koolitust

Annika Matson 11. mai 2006, 09:38

Playtech Academy hakkab suvel tasuta koolitama vähese töökogemusega IT-spetsialiste, et leida omale uusi töötajaid, teatas firma.

Käesoleval suvel alustab Playtech Estonia eestvedamisel täiendõppekeskus nimega Playtech Academy, mille eesmärgiks on pakkuda praktilise töökogemuseta spetsialistidele tugevat tarkvara arenduse baasõpet ja väga häid spetsiifilisi oskusi kindlas IT-valdkonnas. Juuli algusest septembri lõpuni kestvatel kursustel esinevad mitmed mainekad välislektorid ning kogu programm on osalejaile tasuta. Sel aastal pakutakse erialaseid kursusi Java ja PHP programmeerimiskeelte spetsialistidele.

Playtech Academy esmaseks sihtgrupiks on kõrgkoolide IT-õppe lõpetanud, kes soovivad spetsialiseeruda kindlale valdkonnale ning koheselt ka oma teoreetilistele teadmistele praktilist rakendust leida. 'Kursuseprogrammis osalemise eelduseks ei ole eelnev töökogemus, olulisem on siiras huvi vastava valdkonna vastu,' rääkis Playtech Estonia koolitusjuht Kaie Jõeveer. Tema sõnul on igal osalejal võimalik kolmekuulise õppeprogrammi käigus omapoolsete kuludeta omandada suurepärane väljaõpe, mis omakorda võimaldab head tööpositsiooni Playtechis.

'Kursuse läbinud spetsialistidele tehakse Playtechi poolt tööpakkumisi lähtuvalt osalejate huvidest ja oskustest, ent kursusel osalemine ei kohusta osalejat automaatselt Playtechis jätkama,' ütles Jõeveer.

Tänavune programm koosneb kolmest moodulist: tarkvaraarenduse baasõpe, PHP või Java programmeerimiskeel ning Playtechi tootespetsiifiline koolitus. Kaks esimest toimuvad inglise keeles ning viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud koolitusfirma John Bryce Training tippkoolitajate poolt. Moodulite lõpus tuleb osalejail esitada iseseisvaid proovitöid, mis näitavad omandatud teadmiste taset ja osaleja edasijõudmist vastavalt koolitusprogrammile. Kursuse edukad läbijad omandavad vastavasisulise sertifikaadi. Et Playtech Academy hakkab tegutsema Tartus ning osalema on oodatud huvilised üle Eesti, pakub Playtech kõigile õppuritele kursuste toimumisaja vältel ka stipendiumi, et katta võimalikud elamiskulud.

Playtech on maailma juhtivaid internetimängude tarkvara tootjaid. Firma loodi aastal 1999, praegusel hetkel kasutab Playtechis toodetud mänguplatvormi 40 teenusepakkujat ning enam kui 100 mängukeskkonda üle kogu maailma. Alates käesoleva aasta 29. märtsist on Playtechi aktsiad noteeritud Londoni börsi alternatiivnimekirjas AIM. Playtechi töötajatega on sõlmitud optsioonilepingud.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing