Ülevaade tänastest ajalehtedest

11. mai 2006, 08:25

Eesti Päevaleht:

Tallinna linnavalitsus otsustas oma eilsel istungil algatada Kakumäe jahisadama ja selle lähiümbruse detailplaneeringu.

Venemaa gaasimonopol Gazprom on vastu võtnud kolmeaastase programmi, mis näeb ette tõsta Balti riikides maagaasi hinda Lääne-Euroopaga samale tasemele, kirjutab Venemaa ajaleht Kommersant.

Kaks LHV siseinfo-skandaali osalist on kaevanud finantsinspektsioonile, et LHV hoiab põhjendamatult nende raha investeerimiskontodel kinni.

Juunist alustab Tallinnas Pirital, Nõmmel ja Mustamäel Szolnoki piirkonnas jäätmevedu konkursil valitud käitlusfirma, juulist liitub korraldatud jäätmeveoga vanalinn.

Postimees:

Euroopa Komisjon algatab Eesti suhtes rikkumismenetluse, sest Eesti apteekides ei tunnistata teistes Euroopa Liidu liikmesriikides väljastatud retsepte.

Tallinna linnavalitsus peab otsustama, kas lubada rajada Viru hotelli juurdeehitis. Linnapea Jüri Ratase sõnul tuleb seetõttu alustada eraomanikega läbirääkimisi, mis tingimustel on nad valmis juurdeehitisest loobuma.

Hoolimata jääolude tõttu hiljem alanud hooajast ja kasvanud piletihindadest ootavad Tallinna–Helsingi liini kiirlaevafirmad möödunud aastast rohkem reisijaid.

Eesti Panga juhid võivad oma töötajate palgaks kirjutada just nii suure summa, kui priske töötasufond lubab ning endale parasjagu meeldib.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing