PM: Eesti Ehituse aktsia huvilised hindavad firma laia tegevusvaldkonda

12. mai 2006, 07:46

Väikeinvestorid, kes Eesti Ehituse aktsiat osta soovivad, rõhutavad eelkõige ettevõtte laia tegevusvaldkonda, millel näevad tulevikus suurt kasvuvõimalust.

Eesti Ehituse aktsiaemissiooni korraldajad avalikustavad pakkumise tulemused ning aktsia avahinna täna keskpäeval, sestap ei tahetud eile seda veel kommenteerida, kirjutab Postimees.

Hansapanga aktsiaturgude juhi Lauri Linnu sõnul ei jooksnud inimesed erinevalt Tallinki emissioonist Eesti Ehitusele tormi, kuid tulemus on kahtlemata positiivne. 'Kindlasti ei saa ülemärkimist võrrelda Tallinna Vee või Starmani omaga, aga muretsemiseks ei ole küll põhjust,' rääkis ta.

Endisest kaitseministrist väikeinvestor Margus Hanson loobus enda sõnul Eesti Ehituse nimel Norma aktsiatest, sest firmal on erinevate tegevusalade tõttu võimalus kasvada. 'Nad ei ole keskendunud arendamisele, mille rasketele aegadele viitas ka Hansapank,' rääkis Hanson.

Samuti aktsiaid märkinud väikeinvestor Jaan Taltsi sõnul lubavad ehitusfirmale arengut tegelemine elamuarendusest välja jäävate valdkondadega.

Ülemiste keskuse juht ning mitme börsifirma aktsionär Guido Pärnits jättis Eesti Ehituse aga portfellist välja. 'Tallinna börs on jäänud suhteliselt vaikseks ja hinnad seal eriti ei liigu,' põhjendas ta. 'Ida-Euroopa fondid on praegu märksa parema tootlusega.'

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing