EPL: Vana ja ohtlikuks saanud Rocca al Mare tivoli lõpetab

17. mai 2006, 07:36

Kümme aastat lusti pakkunud Rocca al Mare tivoli paneb uksed kinni, selle asemel tuleb juunis lõbustuspargi platsile paariks nädalaks Tšehhi rändtsirkus.

ASi Rocca al Mare Tivoli juhatuse esimehe Siiri Linnu sõnul on tivoli sel kujul oma aja ära elanud ega paku enam rahvale eriti huvi, kirjutab Eesti Päevaleht.

'Karussellid ja muud atraktsioonid on vanad ja tuleks välja vahetada,' sõnas Lind.

Lisaks sellele, et atraktsioonid on moraalselt vananenud, pole nad enam ka tehniliselt laitmatus korras.

Atraktsioone, mida on kokku kaksteist, üritab ettevõte maha müüa. 'Läbirääkimised käivad, nende müümine pole nädala küsimus,' märkis Lind.

Meelelahutusega siiski lõpparvet teha ei plaanita, kuid konkreetseid edaspidiseid plaane ettevõte ei avalda. 'Olles veendunud Rocca al Mare kui koha meelelahutuslikus potentsiaalis, mis viimaste aastate suvekuudel on inimeste seas veelgi populaarsemaks ajaviitekohaks kujunenud, on nii juhatuse kui ka omanike seisukoht, et Rocca al Mare tivolil on suur arenguvõimalus just tänu oma asendile,' selgitab juhatuse esimees. 'Seetõttu töötame hetkel välja uut meelelahutuskontseptsiooni.' Keskmiselt käis hooajal lõbustuspargis 60 000 külastajat.

Kuigi ettevõttel on hoonestusõigus kogu tivoli alale, ei ole Linnu kinnitusel praegu plaanis kinnisvaraarendusega alustada.

Viimased majandusaastad on AS Rocca al Mare Tivoli lõpetanud suure kahjumiga, 2004. aastal ulatus kahjum 3 324 865 kroonini. Eelmise aasta majandusaruanne on veel esitamata, kuid Linnu ütlust mööda on kahjumi suurus võrreldav 2004. aastaga.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing