ÄL: Urmas Sõõrumaa töömeditsiinifirma pürib turuliidriks

24. mai 2006, 07:51

Sõõrumaale kuuluv Viruplatsi Arstikeskus tahab aastaga käibe kolmekordistada

2003. aastast Urmas Sõõrumaa investeerimisfirmale U.S. Invest kuuluv Viruplatsi Arstikeskus loodab 2006. aastal varasema, umbes kolme miljoni kroonise käibenumbri kolmekordistada, kirjutab Ärileht.

'Kolmekordistamine ei tähenda antud kontekstis ju midagi astronoomilist,' silub ettevõtte nõukogu esimees Tarmo Tomak numbrimängust välja kooruvat matemaatikat.

Viruplatsi Arstikeskus tahab käivet kasvatada nii töötervishoiuteenuste kui ka üld- ja eriarstiabi sektoris. Kümne aasta perspektiivis loodab ettevõte töömeditsiini valdkonnas turuliidri koha napsata.

'Töötervishoiuturg moodustab kogu tervishoiu teenuste turust vaid väikese osa – turg on kokku umbes sada miljonit krooni. Samal ajal meditsiiniteenuste turg kokku on aga mitu miljardit krooni,' toob Tomak näite. Firma laienemisplaanid katavad kogu Eestit ning kui praegu töötab firmas 22 koosseisulist töötajat, siis tulevikus see arv kindlasti suureneb.

Ambitsioonikate plaanide elluviimiseks asus ettevõtte tegevjuhi kohale ka Tartu Ülikooli arstiteaduskonna lõpetanud ja SA Eesti Geenivaramu juhatuse esimehena tuntud Krista Kruuv.

Eesti suurima töötervishoiuga tegeleva firma Medicoveri tegevdirektor Tõnu Velt tunnistab, et Viruplatsi Arstikeskuse näol on tegemist tugeva konkurendiga. 'Küllap on neil 300% suuruseks kasvuks ka mingi salavalem olemas,' viitab Velt asjaolule, et tema töötervishoiuturule aastas üle 25% kasvu loota ei julgeks.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing