Cisco Eesti müügijuhiks sai Endo Viires

Liis Kängsepp 25. mai 2006, 10:57

Maailma juhtiv võrgutehnoloogiafirma Cisco Systems’i Eesti müügijuhina alustas tööd pikaajalise IT-sektori töökogemusega Endo Viires, teatas ettevõte.

Cisco Baltimaade tegevjuhi Janne Järvenpää sõnul on Endo Viires sobiv inimene Cisco Eesti tegevust juhtima, kuna tal on mitmeaastane rahvusvaheline kogemus infotehnoloogia alal. “Endo eeliseks on hea võõrkeelteoskus ning rahvusvaheline kogemus. Samuti hindan kõrgelt tema häid ideid ja oskust inimesi juhtida ja motiveerida,” iseloomustas Järvenpää uut kolleegi.

Endo Viirese peamiseks ülesandeks Ciscos on kooridineerida ning arendada ettevõtte tegevust Eestis. “Oma uues ametis vastutan Cisco müügi organiseerimise ja planeerimise eest Eestis ja haldan suhteid suurklientidega,” tutvustas Viires oma olulisemaid tööülesandeid.

Cisco näeb Baltimaades väga suure potentsiaaliga turgu ning ettevõte on Euroopa tegevusplaanis üheks prioriteediks võtnud just laienemise tehnoloogiliselt arenenud Euroopa Liidu uutes liikmesriikides Eestis, Lätis ja Leedus. “Minu ülesandeks on ka Cisco Eesti meeskonna arendamine ning lähiajal tahame värvata uusi inimesi nii tehnilistele kui administreerivatele ametikohtadele,' ütles Viires.

36-aastane Endo Viires on töötanud Hewlett-Packardis Eesti filiaali juhataja, suurklientide müügijuhi ning ärikriitiliste süsteemide müügispetsialistina. Ta on täiendanud end mitmetel rahvusvahelistel juhtimise ja müügialastel koolitustel, sealhulgas osalenud Harvard Managing Mentori programmis. Samuti on Viires läbinud Ameerika Ühendriikide armeekoolituse.

Endo Viirese huvialadeks on mootorrattad, matkamine, kalapüük ning eksootiliste piparde kasvatamine. Ta on abielus ja kahe lapse isa.

Cisco Systems Inc on maailma juhtiv võrgutehnoloogiafirma, mis asutati 1984. aastal Stanfordi Ülikooli arvutitehnoloogide poolt. Ligi 40 000 töötajaga ettevõtte turuväärtuseks hinnatakse ligikaudu 123 miljardit dollarit. 2005. a majandusaastal ulatus Cisco müügikäive 24,8 miljardi dollarini, mis on 12,5% suurem kui 2004. a majandusaastal.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing