Uptime'i kasum ületas miljoni piiri

Gert D. Hankewitz 29. mai 2006, 09:50

Uptime OÜ 2005. aasta müügitulu oli 23 mln krooni, mis võrreldes eelneva aastaga on kasvanud 39%, majandusaasta lõppes kokkuvõttes 1,04 miljonilise kasumiga.

„2005.aasta oli Uptime"i jaoks mitmes mõttes läbimurdeline. Panime paika ettevõtte strateegia järgnevateks aastateks, tõmbasime mitmeid tegevussuundi kokku ja keskendusime varasemast rohkem oma põhitegevusele, milleks on tarkvaraarendus,” kommenteeris Uptime juhatuse esimees Eero Tohver.

”Järgnevate aastate põhiliseks eesmärgiks on ekspordimahu kasvatamine, tahtes oma kasvu tulevikus jätkata, me ainult Eesti turule keskenduda ei saa. Oma esimeseks sihtturuks oleme valinud Soome.”

Uptime on tarkvaraarendusele ja tugiteenustele keskendunud IT ettevõtteid. Firma meeskonnas on täna ligi 70 töötajat, kes on jagunenud Tallinna ja Tartu kontorite vahel. Uptime suuremad kliendid 2005. aastal olid Äripäeva Kirjastus, Express Post, Falck Eesti, Eesti Raudtee, Elisa, Justiitsministeerium, Via Hansa, Kredex, ABB, Ajakirjade Kirjastus, Marat jne.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing