Orbitfiles pakub serveris gigabaidi tasuta kettaruumi

Enn Heinsoo 01. juuni 2006, 00:00

Kui ei ole kindlat FTP-serverit, mida alati kasutada saaks, ning on vaja suurtele dokumentidele tihti erinevatest kohtadest ligi pääseda, siis aitavad tasuta serveri kettaruumi pakkujad.

Hea näide sellest teenusest on Orbitfiles, mis pakub gigabaidi tasuta serveriruumi või kui olete nõus maksma viis dollarit, siis võib saada Orbitfilesi serveris endale isegi viis gigabaiti ruumi.

Kodulehel kasutajakonto tegemine on üpris lihtne ja mingit reklaamtarkvara arvutisse tulla ei taha ning kui salasõna ja kasutajanimi loodud, on võimalik ka alla tõmmata pisike FTP-klienti meenutav programm. Orbitfilesi klientprogramm võimaldab korraga sirvida nii serveris asuvaid katalooge kui ka oma kettal paiknevaid dokumente.

Kes on kasutanud mõnda levinumat FTP-klienti, võib siiski leida, et funktsionaalsuses jääb natukene vajaka. Kuid tegemist on spetsiifilise ülesande täitmiseks mõeldud programmiga ja failid saab ilusti üles laetud ning programm kasutab vähe arvuti ressursse.

Klientprogramm ei ole siiski vajalik - ilma selleta on võimalik oma andmetele ligi pääseda ka kodulehel sisse logides. See võimaldab serveri kettaruumi kasutada ka varukoopiate tegemiseks kohta, kuhu neile suvalisest arvutist ligi pääseb.

Kahjuks ei saa siiski veebilehitseja kaudu sisenedes laadida üles faile, mis on suuremad kui 30 megabaiti. Allalaadimise piirangut aga ei ole ning hädapärase dokumentide liigutamise jaoks ei tohiks sellest mahupiirangust takistust tulla.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing