Sakala: Mess näitab kaupa ja pakub meelelahutust

09. juuni 2006, 07:54

Täna kell 12 Viljandi spordihoones avataval XVI Mulgi messil on esimest korda omaette meelelahutusplats.

Messi projektijuhi Tõnu Kaasiku sõnul oli eilseks üritusele registreerunud 85 ettevõtet, mida on kahe võrra rohkem kui mullu, kirjutab Sakala.

Ka külastajate arvuks prognoosis Kaasik möödunud aastaga võrdset suurusjärku ehk 5000 inimest. Ta tõdes, et rahva huvi sõltub suuresti siiski ilmast.

'Lisaks mõjutab külastatavust see, et tänavu on mess koos hansapäevadega tavalisest nädala võrra hiljem ega lange enam kokku puhkuste alguse ja kooli lõpuga,' lisas ta. 'Teisest küljest jäid paljud eksponendid aja muutumise tõttu tulemata, sest olid planeerinud nädalavahetuse juba muule üritusele.'

Projektijuhi arvates tunnevad firmad messil osalemise vastu endiselt suurt huvi, kuid soovijate leidmisega tuleb varasemast rohkem vaeva näha.

Ehkki enamik Viljandi autofirmasid jääb seekord üritusest kõrvale, pole autodele mõeldud platsid spordihoone ümber tühjad, vaid need on hõivanud mujal Eestis tegutsevad autosalongid.

Lisaks traditsioonilistele automüüjatele ning ehitusmaterjalide pakkujatele leiab tänavuselt messilt palju sellist, mida seal varem pole olnud.

'Kohal on telekommunikatsioonifirmad, üks boks on meditsiini päralt ning terve spordihoone uue osa tagune plats on mõeldud meelelahutuseks,' loetles Tõnu Kaasik uuendusi

Tänavusel messil tutvustatakse huvilistele ka alternatiivenergeetikat ning õpetatakse, kuidas päikesest ja tuulest elektrit kätte saada.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing