Esmaspäev 20. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hole in one

Henrik Aavik 16. juuni 2006, 00:00

Leidsin mingil hetkel Visiooni toimetades, et see väljend, mis tähistab golfis palli ühe löögiga auku saamist, sobib peale suure golfiõnne kirjeldama ka Eesti suve. Siin ei ole aega raisata, lühikesel hooajal tuleb asjad kohe õigesti teha. Puhata, kuurortides käia, matkata ja püüda nii palju kontserdielamusi, kui mahub. Lühikese hooaja tõttu on igaks nädalavahetuseks võimalusi tohutu palju ning vale valik vabal õhtul võib meele kurvaks teha. Meenub tuttav, kes pidi valima moenäituse ja teatrietenduse vahel ning kellel pärast valiku tegemist kohapeal selgus, et etendus jääb hoopis ära.

Visioon suunab ka seekord meid kõiki suvepuhkusele. Sellest taoline teemade valik - suvised mängud murul, suveresidentsid, suvised peokohad läbi aegade ja tantsimine nii majas kui ka tänavatel.

Tulemas on jaanipäev ja ehkki siinses Visiooni numbris ei mainita seda kordagi, olen ma iga lugu planeerides-tellides-toimetades siiski mõtetega seal olnud. Esteetilises, dekadentlikus jaanipäevas, kus viina asemel juuakse ðampust jahutatud klaasidest. See on olnud siin baleriini tantsude taga, see püsis mõttes, kui vaatasin reaktiivauto taevasse tõusvaid tulelonte ja ka siis, kui Pädaste peakokk mõisapargis naeratades vanale toolile nõjatus. Võib-olla lähebki elu nii, nagu ma mõtlesin. Aga võib minna ka teisiti, nii nagu tavaliselt.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:17
Otsi:

Ava täpsem otsing