Suur kunstikonkurss Päike või kalliskivi? Kumu kunstimuuseumis

22. juuni 2006, 00:00

Kumu hariduskeskus kutsub kõiki inimesi, olenemata vanusest, osa võtma täna algavast muinasjutulisest suveprojektist - suur kunstikonkurss "Päike või kalliskivi?".

Konkurss kaasneb Kumu suve suurnäitusega "Ühest sajandist teise. Kristjan ja Paul Raud", mis on avatud 22. juunist 8. oktoobrini 2006.

Konkursil osalemiseks tuleb minna Kumusse ning küsida infoletist ümbrikut, milles on konkursi reglement ja trükitud töölehega konkursiprogramm. Kõik selgitused ja soovitused leiab juba sealt ning sama leht on ühtlasi ka konkursi alusformaadiks. Seejärel saab vaadata näitust ja otsida sealt üles töölehel olev muinasjutuline pilt. Pildil on ka üks imevalgusest helendav koht. On see päike? Või hoopis kalliskivi?

Pärast näituse külastamist saab konkursitöö kas kodus pere ringis, lasteaias või koolis valmis teha ning ise Kumusse kohale tuua või postiga teele saata. Konkursi võitjad määrab sihtgruppide kaupa Kumu professionaalne žürii.

Parimad tööd pääsevad pikaajalisele e-näitusele Kumu kunstimuuseumi koduleheküljel ning samuti pannakse valminud töödest üles näitus Kumu hariduskeskusesse.

Konkursi võitjatele korraldatakse vastuvõtt ja tasuta töötuba Kumu kunstiateljees. Žürii poolt kõige põnevamaks tööks kuulutatud pildist valmib animatsioon, mis kingitakse võitjale ning pannakse samuti üles Kumu koduleheküljele.

Konkursitööde lõpptähtaeg on 31. oktoober 2006.

Tulemused selguvad novembrikuu jooksul.

Tööleht maksab 25 krooni ning eraldi muuseumipiletit enam ostma ei pea.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:40
    Otsi:

    Ava täpsem otsing