Vabandused

ÄP 30. juuni 2006, 00:00

28.06 avaldas Äripäev Tallinna linna süül eksitavat teavet. Lasnamäe endise paekarjääri korrastaja ja hoonestaja konkursi üks tingimusi oli abilinnapea Taavi Aasa edastatud pressiteate ja projekti eelnõu seletuskirja järgi, et pakkuja peab olema viimase kolme aasta jooksul ehitanud vähemalt kolm äri- või ühiskondlikku hoonet suurusega 25 000 m2. Sellisele tingimusele vastaks ainult Merko Ehitus, mida Äripäev kirjutas. Tegelikult peab osaleja olema ehitanud viimase kolme aasta jooksul kolm äri- või ühiskondlikku hoonet kokku vähemalt 25 000 m" pinnal. Seega on võimalike pakkujate ring laiem ning Merko Ehitus sattus teenimatult tähelepanu alla.

26.06 Äripäev jättis ekslikult lugejatele mulje, nagu kasutaks Riigikogu liige Robert Lepikson Riigikogu liikme esindustasu elujärje parandamiseks. Lepikson on viimase kolme aasta jooksul kasutanud esindustasu 25 500 kr, tänavu 0 kr ja ta on kokkuvõttes väikseim esindustasu kasutaja Riigikogus.

26.06 kuukirja Juhtimine esikaane fotol oli Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilaste maskott Juulius tudengite sügispäevadel.

Toimetus palub kõigi eksimuste pärast vabandust.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:06
Otsi:

Ava täpsem otsing