Ülevaade tänastest ajalehtedest

04. juuli 2006, 08:51

Eesti Päevaleht:

Tabasalu lähistele kerkiv tehas hakkab tootma prügikaste, tänavapinke ja -valgusteid. Frog Groupi nime kandavast linnamööblitehasest saab Eesti suurim tänavate sisustamiseks vajalike esemete valmistaja.

Lõuna politseprefektuur alustas kriminaalmenetlust AS-i Werol Tehased suhtes. Menetlust alustati karistusseadustiku § 308 järgi, mis käsitleb üleskirjutatud vara raiskamist.

11 kuud kestnud asjaajamise tulemusena on Koplis asuv BLRT Marketex suutnud reaalselt vormistada tööle vaid 35 ukrainlasest oskustöölist. Vaja oleks neid aga vähemalt 100, et ka järgmistel aastatel lõhepargaste tootmise liider olla.

Postimees:

Arstide ja õdede teenistus on viimasel aastal tõusnud keskmisest palgast kiiremini ning sotsiaalministeeriumi hinnangul meelitab see vahepeal meditsiinitööst loobunuid tagasi.

Eestlane sai endale mullu lubada varasemast rohkem, kuid keskmisest ELi kodanikust ikka ligi poole vähem. Euroopa keskmise ostujõu saavutamiseks kulub Eestil veel paarkümmend aastat.

Ametiühingu hinnangul töötab välismaal ligikaudu 800 bussijuhti ja 1200 veoautojuhti, samas on palk aina harvem piiri taha tööle mineku põhjuseks.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing