Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kohila võitleb Tallinnast pärit prügilohega

10. juuli 2006, 14:10

Kohila valla munitsipaalpolitseinik Valeri Tõrik võitleb Tallinnast pärit prügilohega, mis iga nädal uue salaprügila sünnitab.

Kohila servas asuvast vanast sigalast leiti aga hiljuti äravisatud dokumendid delikaatsete isikuandmetega, kirjutab Nädaline. Neis kordub sageli üks ja sama naisenimi. Lisaks võis iga soovija omavolilises prügilas tutvuda Tallinna Kärberi 48/50 korteriühistu notariaalse kinnistamisotsusega. Sel on kirjas kogu Lasnamäe majarahva delikaatsed isikuandmed.

Ühe salaprügila tekitaja on juba teada, ja kui ta vabatahtlikult trahvi maksma ei tule, kohaldatakse sundtoomist. Samas on kõige skandaalsemad prügilood seotud Loone linnuse ümbrusega, kuhu on veetud vanu värvijääke. Värvinõud on hakanud lekkima ja ära rikkunud põhjavee.

Tõrik on trahvinud juba kolme prügiseaduse rikkujat, kuid iga nädal saab ta uue teate järjekordsest salaprügilast. Luubi all on mitte ainult need, kes prügi metsa alla veavad, vaid ka kohalikud krundireosatajad. Kui inimene on prügi oma krundilt koristanud, kuid tal pole ette näidata prügifirma kviitungit, järgneb uus trahv.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing