Reede 9. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. juuli 2006, 08:46

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Kõrgessaare suurim tööandja kalatehas seisab juba märtsikuust ning lootus, et seal taas kalu vardasse ajama ja karpi panema hakatakse, on sisuliselt nullilähedane. Hiiu kalatööstuse juhataja Agu Laanemets märgib, et ilmselt ei jää midagi muud üle, kui kahe kuu pärast pankrot välja kuulutada.

Tom Annikve ja Peep Siitam ei loobu kavast ehitada Kakumäe kaldale elamurajoon.Plaani jätkamiseks moodustavad nad mittetulundusühingut, mis kannab nime Kakumäe Lääneranniku Taastamise ja Heakorra MTÜ.

Kolmanda Eesti mobiilside operaatorina käivitas Bravocom 3,5G-võrgu teenused.

Postimees:

Sadu miljoneid kroone maksev riigihange kõiki sisejulgeolekuga tegelevaid ameteid katva digitaalse raadiosidevõrgu väljaehitamiseks võib nurjuda, sest Ericsson Eesti AS on hanke vaidlustanud.

Sotsiaalminister Jaak Aab tahab pensionid siduda inimeste arvu järgi arvestatava keskmise palgaga ehk mediaanpalgaga, mis peaks madalapalgalistele tooma parema vanaduspõlve.

Tänavu on vähipüük keelatud lisaks Hiiu, Ida-Viru, Lääne, Lääne-Viru, Pärnu, Rapla ja Viljandi maakonnale ka Järva maakonnas, kust eelmise aasta vähivarude vähesuse tõttu ei püütud ühtegi sõralist.

Põhjarannik:

Ida-Viru üks tuntumaid talunikke, Pühaoru talu peremees Benno Uustal avastati eile surnuna Päite panga alt Vaivina külast.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing