Pärnumaa saab mitu uut looduskaitseala

14. juuli 2006, 13:57

Pärnumaa uute looduskaitealade ja maastikukaitsealade kaitse-eeskirjad, mis piiravad majandustegevust, on avalikul väljapanekul kuni 1. augustini.

Pärnu ja Varbla laidude maastikukaitseala ning Pärnu Rannaniidu looduskaitseala ja Niidu maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõude avalik väljapanek toimub 18. juulist kuni 01. augustini, teatas Pärnumaa keskkonnateenistus Ametlike Teadaannete vahendusel.

Lisaks asuvad Pärnu maastikukaitseala uued kaitseplaanid tutvumiseks Tahkuranna vallavalitsuses ning Pärnu Rannaniidu looduskaitseala ja Niidu maastikukaitseala avalikul väljapanekul Pärnu linavalitsuses. Varbla laidude maastikukaitseala tutvustatakse Varbla vallavalitsuses.

Ühtlasi teeb Pärnumaa keskkonnateenistus ettepaneku arutada nende alade kaitse alla võtmist ilma avaliku aruteluta. Kogu avaliku väljapaneku vältel saab keskkonnateenistusele esitada arvamusi ja ettepanekuid, kuid kirjalikult.

Kaisma ja Vändra vallas asuva Kergu looduskaitseala välispiiride ning kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu toimub 28. juulil Vändra vallavalitsuses.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing