Ülevaade tänastest ajalehtedest

24. juuli 2006, 08:29

Eesti Päevaleht:

Üle Vaivara valla maadele jääva Meriküla-Sininõmme-Riigiküla muistse seljaku kulgev Narva jõge ületav sild ja selle pealesõiduteed hävitaksid olulise inim- ja loodus-ajaloolise objekti, mille potentsiaali on teadlaskond alles hakanud ära kasutama.

Läti raudtee kavatseb järgmisel aastal avada rahvusvahelise liini Riiast Valgasse. 'Jah, selline on meie strateegiline plaan,' kinnitab Lätis reisivedusid korraldava Pasazieru Vilciensi juht Linda Baltina huvi Riia ja Valga vahelise ühenduse vastu.

Tänu sellele, et Eesti Energia hakkab järgnevatel aastatel maksma aastas hinnanguliselt ligi 300 miljonit krooni toetust elektri ja soojuse koostootmisjaamadele ning taastuvelektri tootjatele, on oodata elektrihinna tõusu lõpptarbijatele.

Postimees:

Ajal, mil riigijuhid tunnevad uhkust ligi üheksa tuhande kroonini kerkinud keskmise palga üle, leiab 28 protsenti eestimaalastest, et normaalseks äraelamiseks oleks kuus vaja kätte saada vähemalt 10 000 krooni.

Seni vaid arvutist kõnesid teha võimaldanud Skype pakub nüüd kaasaskantavaid telefone, milega saab kõneleda igal pool, kus on avalik WiFi võrk.

Munitsipaalpolitsei andmetel on Tallinnas 153 tühja ning osaliselt põlenud ja lagunenud majalobudikku, millest paljud tuleks kiiremas korras lammutada.

SL Õhtuleht:

Eesti riigil pole ülevaadet, kui paljud siinseist elanikest on kodumaa tolmu jalgelt pühkinud ja piiri taha tööle läinud. Seda teame küll, et vabade töökohtade arv Eestis endas kasvab iga päevaga.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing