Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

25. juuli 2006, 08:18

Eesti Päevaleht:

Harjumaa Liinide maaliinide bussid ei suuda kinni pidada sõidugraafikutest, kuus jääb ära kümneid reise ning bussid hilinevad kuni pool tundi.

Eesti Päevalehe andmetel võidakse sel nädalal kuriteos kahtlustatavaks kuulutada Weroli juht Henn Ruubel. Kahtlustus esitataks kriminaalasja raames, mille käigus uuritakse arestitud vara väidetavalt omavolilist kasutamist firmas.

Saku ja Tartu õlletehased ei suuda kauplusi varustada piisava hulga vee ja õllega. Põhjuseks on eelkõige erakordselt soe suvi, aga Tartu puhul ka näiteks piiratud laadimisvõimsus.

Transiidiärimees Aadu Luukas müüs eelmisel nädalal toimunud tehingu käigus oma 40,2-protsendise osaluse transiidifirmade osaluste haldamisega tegelevas Transiidikeskuse ASis kaasaktsionärile Anatoli Kanajevile.

Postimees:

2008. aasta jaanuaris asub Antarktika poole teele Eesti neljaliikmeline ekspeditsioon, et hinnata tulevase Eesti polaarjaama asukoha sobivust teadusuuringuteks. Uurimisretk põhineb täielikult erakapitalil.

Eesti Energia juhiks pürgival viiel inimesel tuleb veel sellel nädalal esitada oma arusaam energiafirma arengust, kuigi osa nõukogu liikmete valik on juba ette praegune juht Sandor Liive.

Kui veel kevadel sai madalate hindade poolest tuntud K-Arvutisalongist tellitud pildid kätte kuni nädalaga, siis juunis pakutud 80-sendise soodushinna tõttu on veninud ooteaeg kuu ajani.

SL Õhtuleht:

Tartu ärimehe Neinar Seli firma kasseeris möödunud aastal Lõuna politseiprefektuurile ruume rentides riigilt 16 miljonit krooni. Hoone rendilepingu sõlmimist kahe aasta eest varjutavad asjaolud, et tollane politseiprefekt ja linnajuht olid Seli lähedased sõbrad.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing