Nordea Pank viib läbi äriajaloo suurima laienemise Eestis

31. juuli 2006, 10:04

Nordea Pank avab lähikuudel uued harukontorid Tallinnas, Pärnus, Viljandis, Rakveres ning laiendab Hobujaama hoones teenindusala tervele esimesele korrusele.

Panga enda kinnitusel viib NOrdea Pank seitsme uue harukontori avamisega läbi oma äriajaloo suurima laienemise Eestis.

Põhjamaade suurim pank Nordea on Eestis üheteistkümne tegevusaasta jooksul pidevalt oma kliendibaasi suurendanud ning turuosa laiendanud. 2006. aastal on panga eesmärk tõsta oluliselt senist kontorite arvu, pakkudes seeläbi nii äri- kui ka jaeklientidele kiiremat ja kättesaadavamat pangateenust. „Peame Nordea panga puhul oluliseks üksikute pangateenuste müügi ja arveldamise kõrval just nõustamisteenuse pakkumist. Pangakontori funktsioon ei ole ainult arveldamine, vaid ka nõustamine, klientide vajaduste selgitamine ja tagasiside kogumine. Kontorivõrgu laiendamisega üle Eesti tahame astuda sammu lähemale iga kliendi personaalsetele vajadustele,“ sõnas Nordea Panga juhatuse esimees Vahur Kraft.

„Tiheda konkurentsiga pangandusturul on muutunud kliendilähedus ja paindlik pangateenus järjest olulisemateks faktoriteks, kuna pidevalt kasvav turg eeldab kliendikeskseid lahendusi, mugavat ja kiiret pangateenust,“ märkis Kraft. Krafti sõnul on Nordea Pank aastatega pidevalt kasvanud ning tasapisi kliendibaasi laiendanud, mistõttu kuuluvad klienditeeninduse kvaliteedi tõstmine ning usaldusväärse ja kliendile mugava universaalpangana teenuste ja toodete arendamine lähiaastatel panga prioriteetide hulka.

Nordea Pank avab Tallinnas neli uut harukontorit – Rävala pst, Ülemistel, Mustakivi Prismas ja Ajakirjandusmajas. Lisaks laiendab Nordea Hobujaama teenindussaali tervele esimesele korrusele. Rakveres ja Viljandis avab Nordea Pank esimesed harukontorid, Pärnus lisandub olemasolevale veel teine.

Nordea Panga jaepanganduse juhi Toivo Annuse sõnul on Nordea Panga laienemise ettevalmistusprotsess kestnud juba mõnda aega ning uute kontorite valmimise ja avamisega teeb Nordea Pank Eestis läbi murrangulise arengu.

Uute harukontorite lisandumisega on Nordea Pangal kokku 17 teeninduskontorit üle Eesti. Tänase päeva seisuga on Nordeal Eestis 52 000 klienti ja 324 töötajat.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing