Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. august 2006, 08:22

Eesti Päevaleht:

Eile kell 11.15 Simferopolisse startinud Estonian Airi Boeing pöördus pärast pooletunnist lendu tagasi Tallinnasse. Lennufirma teatel andis üks andur hoiatuse vea kohta ning vaja oli maapealset kontrolli.

Transiidiärimees Oleg Ossinovski peab solvavaks Eesti Raudtee omanikfirma BRSi nõukogu esimehe Edward Burkhardti väiteid, nagu teeniks Eesti valitsus Severstaltransi huvisid.

Omavalitsuste kehtestatud piirangud keelavad tuletegemise kõrval ka raietööd.

Harjumaa Viimsi valla kuuel sissesõiduteel alustas esmaspäeval tööd autonumbrite tuvastamise süsteem, mille eesmärk on tõsta inimeste turvatunnet ja vähendada kuritegevust.

Postimees:

Haigekassa otsus sulgeda eilsest väikesed maakondlikud teenindusbürood tekitab segadust ja vastuseisu.

Suuremad pealinna taksofirmad tõstavad ilmselt veel tänavu kilomeetri hinda umbes kolmandiku võrra, kümne kroonini. Sõidu alustustasu ja ootetunni hinda on juba tõstetud.

Sellal kui Lääne-Euroopas on igas köögivilja- ja kartulikasvatuses niisutussüsteem, mis tagab ka põuale vaatamata hea saagi, tuleb enamikul Eesti põllumeestel rahapuudusel selleta läbi ajada.

Tulevaks sügiseks Paldiski Lõunasadamasse kerkiva ASi Biodiesel tehase tootmisvõimsuseks on plaanitud 100 000 tonni aastas, mis on kolm korda rohkem, kui Eestis varem toodeti.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing