Ülevaade tänastest ajalehtedest

11. august 2006, 08:29

Eesti Päevaleht:

Tallinna linn plaanib laiendada autode teisaldamisõigust ka erasektorile ning valesti parkimise eest karistamise õigust munitsipaalpolitseile, kuna linna enda parkimiskontrolörid ei tule korrapidamisega toime.

Pakterminali õhusaasteluba ei tühistata, kuigi selle väljastamisel tegid ametnikud vigu.

Eile tutvustas rahandusminister Aivar Sõerd valitsusele plaani kehtestada alates 2009. aastast Eestis ettevõtetele kümneprotsendine tulumaks ja alandada dividendidelt makstavat tulumaksu kümne protsendini.

Ka kõige julgemaid ennustusi ületavad maksulaekumised toovad tänavu riigikassasse kuni kuus miljardit lisakrooni ja paisutavad ilmselt mitme miljardi krooni võrra niigi rekordsuurt 2007. aasta eelarvet.

Postimees:

Vaid mõni tund enne seda, kui Keskerakond sel pühapäeval lõplikult oma presidendikandidaadi välja käib, astub nende volikogu ette riigipea Arnold Rüütel. Presidendi kantselei väitel läheb ta lihtsalt päevapoliitikast rääkima, partei teada aga ennast reklaamima.

Eirates suurt tuleohtu, viis keskkonnaministeerium oma ametnikud suvepäevadele Peipsi järve ääres Kauksi männimetsas asuvale puhkealale, mis on põlenguohu tõttu tavapuhkajatele juba nädalaid suletud.

Tallinna linnavalitsus tahab sõnakuulmatuid ehitajaid ohjeldada senisest kümme korda kõrgema rahatrahvi ja muude karmimate abinõuetega.

Äsjane konkurss Eesti Energia liidri toolile tõi kaasa ka põlvkonnavahetuse energiamonopoli juhatuses, kus vanim mees on 38 ja noorim 30 aastat vana.

Sakala:

Kolmapäeval maandus Karksi valda rajatud eralennuväljal esimene õhusõiduk, mille piloot oli Mulgimaa Elu Edendamise Keskuse juhataja ja rajatise peremees Hendrik Agur.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing