Fotoportaal Nagi vahendab digipilte trükkimiseks suurematesse fotofirmadesse

28. august 2006, 13:45

Foto- ja suhtlusportaal Nagi vahendab digipilte trükkimiseks kõikidesse Eesti suurematesse fotofirmadesse, teatas portaali juht Jüri Kaljundi.

Eelmisel nädalal internetis avatud foto- ja suhtlusportaal <#Nagi=nagi.ee> pakub 300 MB tasuta kõvakettaruumi kõrval võimalust trükkida oma digipildid paberile kõigis suuremates Eesti fotofirmades. Lisaks oma fotode üleslaadimisele ja albumite loomisele haldab Nagi sõprade ja tuttavate võrgustikke ning võimaldab moodustada omavahelisi suhtlusgruppe.

Tulevikus lisanduvad fototeenustele mitmed muud alad, mida iseloomustavad kasutajate endi loodud sisu ning info tavakasutajate poolt avaldamine internetis.

'Nagi pole vaid foto- või sõbrateenus. Tulevikus tahame siseneda õige mitmele netiteenuste alale, mis kõik keerlevad inimese igapäevase infovahendusega tegevuste ümber. Piltide haldus on vaid esimeseks näiteks,' kommenteeris Nagi kaasasutaja Jüri Kaljundi. 'Kui mujal maailmas on fototeenused internetis ühed populaarsemad, siis Eesti on selles osas alles lapsekingades.'

Tänaseks on käivitunud paberfotode liidesed Filmari, Photopointi ja Maksifotoga, kohe lisanduvad Fotoluks ja K-Arvutisalong. Kõigis fotofirmades kehtib nende oma hinnakiri ning fotod saab kätte kas sobivast esindusest või tavapostiga.

'Meie eesmärgiks on foto internetis elama panna, seda nii teiste vaatajate kommentaaride kui ka heade fotode ümber moodustuva kogukonna kaudu. Kasutajate omavaheline suhtlus sõprade ja tuttavatega on siin võlusõnaks. Tahame olla just see koht, kuhu iga arvutikasutaja kord päevas sisse logib, et oma tuttavatega suhelda,' lisas Kaljundi.

Nagi OÜ on loodud kolme eraisiku poolt, kes kõik on viimase 6 aasta jooksul olnud seotud CVO Grupi ja CV-Online"i veebiteenuste arenduse ja haldusega, samuti teiste IT- ja internetiprojektidega.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing