Ülevaade tänastest ajalehtedest

01. september 2006, 08:24

Eesti Päevaleht:

Hiljemalt 2010. aastaks läheb käiku üleriigiline sõiduplaanide ja reisiplaneerimise infosüsteem, mis muudab mugavamaks nii ühissõidukite kasutamise kui ka liinide kavandamise.

Suurim oht, mis eile öösel Tartu linna ähvardas, tulenes öösel jaamas seisnud kahest kütusetsisternidega kaubarongist. Põlevast jaamahoonest vaid kümne meetri kaugusel asus tühjade tsisternidega rong ning kahekümne meetri kaugusel diislikütust otsast otsani täis rong.

Ebakvaliteetse kütuse müügi eest maksu- ja tolliametilt trahvi saanud Kuressaare tanklaomaniku Vahur Pruuli sõnu ei ole väiketanklatel võimalik müüdava kütuse kvaliteeti pidevalt kontrollida.

Eile kukkus Tallinna noorte perede ja sundüürnike jaoks kell taotluste esitamiseks turuhinnast soodsamate korterite ja majade ostuks Merko ehitatavas Saviliiva elamurajoonis.

Postimees:

Päev pärast seda, kui Narva linnapiirile maantee äärde toodi Venemaale pääsu ootavate veokijuhtide jaoks välikäimlad ning pandi püsti kiirust piiravad liiklusmärgid, hakkas piirijärjekord äkki kokku kuivama.

Viru hotelli juurdeehitist rajada sooviv firma süüdistab linna tahtlikus viivitamises ning ettevõtte esindaja väitis halduskohtus, et linn tellib erinevaid ekspertiise eesmärgiga lükata edasi otsustamist, kas Viru poega lubada või mitte.

Eesti kalleim üldhariduskool, EBSi gümnaasium, kergitas tänavuse õppeaasta eel õppemaksu kümnendiku võrra, samas käib erinevates erakoolides vähem kui kolm protsenti koolilastest.

Eile öösel Tartu vaksalis vandaalitsenud süütaja või süütajad ei venita ajaloolise hoone taastamisega alustamist, kinnitas ehitise omanik ärimees Rein Kilk. Linnavalitsuses koguneb täna põlengut lahkav kriisikomisjon.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing