Kolmapäev 18. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kasulikku lugemist remontijale

Teet Reier 04. september 2006, 00:00

Raamat on jagatud kolme ossa. Esimene - "Uuendamine ja värskendamine" - sisaldab rohkesti suuremaid ja väiksemaid ideid ümberkujundamisest koos tehnilise oskusteabe ja selgete, aste-astmelt kirjeldatud juhtnööridega, mis aitavad lugejail teha iga liiki koduseid remonditöid.

Kui need on tehtud, võib asuda kodu kaunistamisele. Raamatust nähtub, et alati pole tarvis ette võtta suuri struktuurseid töid saavutamaks kodule uut ja põnevat väljanägemist.

Põrandatele tasub eriti tähelepanu pöörata, sest need ilmestavad iga tuba ja kodu üldist korrastatust. Samuti ei tohi unustada püsi- ja lisaseadmeid, eriti rõhutatakse turvalisust.

Teine osa - "Tapetseerimine ja värvimine" - rõhutab, et tapeedi ja värvimisega võib kõige kergemini kodu ilmet tundmatuseni muuta. Raamatus tutvustatakse mitmeid värvimis- ja tapetseerimistehnikaid, tapeedi ja värvi ühendamise võimalusi.

Kolmas osa "Plaatimine" kätkeb igasuguseid plaatimistehnikaid, selles õpetatakse keerukate pindade plaatimise võtteid, mustrite kujundamist, aga ka plaatide parandamist ja uuendamist,

Raamatu lisas tutvustatakse remondi- ja kujundustööde põhilisi töövahendeid.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:19
Otsi:

Ava täpsem otsing