Uuenduskuur tõi ZENi veebikeskkonnale 75 000 külastajat

04. september 2006, 17:29

Tänavu maikuust uue kujunduse ja tehnoloogilise lahendusega Elisa veebikeskkonna www.zen.ee külastajate arv kasvas viimase kolme kuuga 75 000ni.

'Lisaks tutvumisele ZENi kõnekaardi infoga käib päevas pea tuhatkond noort inimest ZENi veebilehel kasutamas interaktiivset suhtlemiskeskkonda,' lisas Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Elisa kõnekaardi müügijuht Indrek Vaino sõnul on huvilistele enim meeldinud ekstreemseid tegevusi sisaldavad videoklipid. 'Alates uue lehekülje avamisest maikuus on ZENi koduleheküljele laekunud üle 300 suvesoovi, mida tahetakse ZENi abil teostada. Peamiseks sooviks on sõpradega mööda Eestimaad tuuritamine ning benji- ja langevarjuhüpped,' ütles Indrek Vaino.

Elisa on Eesti suuruselt teine kvaliteetoperaator, mis pakub kõne- ja internetilahendusi nii mobiilside- kui ka püsivõrgu kaudu. Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Ettevõtte 2005. aasta mobiilside käive oli 1,4 miljardit krooni ning kasum 299 miljonit krooni. Elisa püsivõrgu käive oli samal aastal 214 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing