Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Coca-Cola ja Pepsi karastusjoogid kaovad Eesti koolide müügilettidelt

05. september 2006, 12:32

Coca-Cola HBC Eesti lõpetab selle aasta lõpuks karboniseeritud karastusjookide müümise Eesti koolides.

Coca-Cola kuulub Euroopa Karastusjookide Assotsiatsiooni Liitu, mille vastuvõetud käitumiskoodeks näeb ette, et põhikoolides ja teistes koolides, kus õpivad alla 12aastased lapsed ei müüda karboniseeritud karastusjooke.

'Euroopa Karastusjookide Assotsiatsioonide Liit toetab seisukohta, et lapsevanem peaks olema toitude-jookide valimise protsessi juures,' ütles Coca-Cola HBC Eesti AS avalike suhete juht Annela Laaneots.

Ka Coca-Cola HBC Eesti AS kavatseb täita käitumiskoodeksit, kuhu on alla kirjutanud nende emafirma, teatas Coca-Cola HBC Eesti. Lisaks Coca-Colale puudutab Eestis see kokkulepe veel Pepsit.

Coca-Cola on teatanud juba koolidele ja lasteasutustele, kus praegu müüakse Coca-Cola tooteid, oma plaanist lõpetada selle aasta lõpuks karastusjookide müük koolides. Laaneots märkis, et käitumiskoodeks puudutab just magusaid karboniseeritud karastusjooke, seega mahlad ja veed jäävad koolides endiselt müüki.

Coca-Cola HBC Eesti on informeerinud läbi Toiduliidu oma plaanist teisi Eesti karastusjookide tootjaid.
<pilt2#fotod/Asjad/Toidud/coca_cola_14_dmitri_179456.jpg#600#400#Eesti koolides ei tohi varsti enam lastele Coca-Cola ja Pepsi karastusjooke müüa. >

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing