Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Uus Sorento Eestis

ÄP 15. september 2006, 00:00

Uuenduskuuri läbinud KIA Sorento on nüüd ka Eestis saadaval.

Täiendatud Kia Sorentol on uued esi- ja tagatuled ja ka uuendatud radiaatorivõre. Uuel Kia Sorentol on kokkukäivad tagaistmed, tänu millele saab kauba transportimisel ruumi optimaalselt ära kasutada, keskkonsool on ühtlasi käetugi lisahoiuruumi saamiseks.

Kahekordne kindalaegas ja istmetevaheline hoiulaegas pakuvad samuti võimalusi asjad silma alt ära panna. Tehtud on ka uue disainiga näidikulaud, mille mõõdikud ei väsita silmi. Teekonnamõõdik on uudne selles mõttes, et võimaldab andmeid ka salvestada. Täisautomaatsel kliimaseadmel on olemas kahe tsooni funktsioon, mis võimaldab kasutada kliimaseadet eraldi nii juhi kui ka kaassõitja jaoks. Uuel Kia Sorentol on 27,9kraadine pealesõidunurk ning 26,4kraadine mahasõidunurk.

Kindlasti tasub ära märkida töökindel 5käiguline H-matic-käigukast, mis võimaldab valida ökonoomse või sportliku sõidustiili vahel. 2,5-liitrine CRD-diiselmootor on oma klassis üks võimsamaid. Sorentoga on lubatud vedada nüüd juba kuni 3500 kg raskust järelkäru. Kia Sorento jaoks muudeti elektroonilist stabiilsusprogrammi (ESP) nii, et autot oleks halbades ilmastikuoludes ja libedal pinnal võimalik nii juhtimisel kui ka pidurdamisel külglibisemise vältimiseks hästi kontrollida.

Lisaturvameetmete hulka kuuluvad ABS-/EBD-pidurid, kaks esiturvapatja, turvakardinad ning aktiivpeatoed. Turvapaketti kuulub ka parkimisandur.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:16
Otsi:

Ava täpsem otsing