Parimad tsitaadid tänastest ajalehtedest

19. september 2006, 09:15

"Kes südamega töötab, julgeb ka vastutada,"
Tallinna notar Aivar Mesikäpp, kes eristub teistest notaritest 85hektarilise
maalahmakaga Võrumaal Meremäe vallas ja ligi 20hektarilise maaga Harjumaal Kose
vallas. Neile lisanduvad veel maja Tiskres ja korter Tallinnas (Äripäev).


"Kes seda mäletab, müüsin kapsaid tõenäoliselt, kartuleid," suurärimees Urmas Sõõrumaa räägib, kuidas ta oma esimese auto ostuks raha hankis (Kroonika).


"On piinlik, et meil eksisteerib veel selline nähtus nagu Murru vangla, mis on GULAGi süsteemi jäänuk ning mis ei paranda inimest, vaid teeb teda hullemaks," justiitsminister Rein Lang (Postimees).


"Ma loen ajalehti, ja kui see jutt seal kõik tõsi oleks, siis peaksin ma ennast päevas umbes kolm korda maha laskma ja teist sama palju üles pooma," Rahavaliidu juht Villu Reiljan (Kroonika).


"Olen aastaid kuulnud jutte, et sa oled ameeriklane ja bla-bla-bla..." presidendikandidaat Toomas Hendrik Ilves (SL Õhtuleht).


"Linnajuhtide pokazuha-maigulised rattasõidud võivad anda küll neile endile rahulolutunde, kuid ei tee ummikutes istuva linlase elu grammi võrragi kergemaks," SL Õhtulehe juhtkiri Autovabast nädalast.


"On loodud arusaam, et president on nagu kõikvõimas jumal, kes hakkab sekkuma igaühe ellu. Presidendile omistatakse üleloomulikke võimeid. Ta ei ole üldse enam piiratud võimetega ja volitustega olend, vaid vanajumal ise," psühholoog Voldemar Kolga (Eesti Päevaleht).

"Rüütel ei konkureeri mitte Ilvesega, vaid mulle tundub, et ta konkureerib Kadastiku, Luige ja Rõtoviga," majandusminister ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaar, ETV Terevisioon, 19. 09.2006.

„Rüütel oleks „jokk”-president selle uudissõna kõige ilgemas mõttes,” kunagine presidendikandidaat, Tartu Ülikooli emeriitprofessor Rein Taagepera, ÄP, 19.09.2006

„Kui kroon vahepeal aga näiteks 10 korda nõrgeneks, siis võiks 2010.aastaks välja pakkuda ka 100 000kroonise kuupalga – see kõlaks veel uhkemalt,” SEB Ühispanga ökonomist Hardo Pajula kommenteerides majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaare nädalavahetusel väljapakutud keskmise palga kasvu nelja aastaga 25 000 kroonini kuus, ÄP, 19.09. 2006

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. September 2006, 10:16
Otsi:

Ava täpsem otsing